Caillou Çiftlikte Pc Oyunu


Yumurcak Tv nin sevilen çizgi film kahramanı Caillou nun yeni çifttlik oyunu cd si çıktı.

Kahramanımızcaillou nun profosyonelce hazırlanmış olan üç boyutlu çiftlik oyunu internet sitelerinde ve seçkin kırtasiyelerde sevenlerine sunuldu. Büyük ilgi göreceği muhakkak olan kayunun çiftlik oyunu reklamları yumurcak tv ekranlarında yayınlanmaya başladı. Çocukların çiftlik hayatını vede çiftlik hayvanlarını tanıyabileceği güzel bir oyun hazırlanmış bizce. Çiftlik hayatından her kesitin yer ladığı oyunun tanıtım videosu bizlere oyun hakkında güzel bilgi veriyor. Mesela Caillou tarlayı çapalamak istemektedir vede bunun için çiftlikte çapayı bulması gerekmektedir. Yada caillou çiftlik evinde havuçlu kek yapmak istemektedir bunun için gerekli malzemeler büyük annesinin çiftliğinde.. gibi.

Bizlerde çiftlikoyunlari.org sitesi yönetimi olarak sizlere bu oyunu kısaca anlatmak istredik. Sitemizde çiftlik puzzle kategorisi içerisnde yer alan Kayu Çiftlik Evi puzzle oyunu nu oynayabilirsiniz. Bu oyunda alışveriş mağazalarında ve internette bulunanan kayunun çiftlik evi maketinin yapboz hali sitemiz editörleri tarafından sizler için yapboz haline getirildi. Sizler yapbozun parçalarını doğru yere koyup puzzle tamamlamalısınız. Bir diğer caillou çiftlik oyunumuz ise Kayu Bahçesi adlı oyunumuz . Bu oyunda ise kahramanımız kayu evinin arka bahçesinde karpuz yetiştimek için tırmıklıyor, tohum ekiyor vede sulama yapıyor. Sonunda ise karpuzların hasatını yapıyor. Bizler çiftlik oyunları sitesi olarak elimizden geldiği ölçüde sizlere güzel çiftçi oyunları ve çiftlik oyunları sunmaya devam ediyoruz ghostwriting agentur.

Makalemizin başında da dediğimiz Caillou Çiftlikte Pc Oyunu nu   BURADAN satın alabilirsiniz. Fiyatı 19,99 + KDV dir.

Caillou Çiftlik Oyunu

Caillou Çiftlik Oyunu

Kayu Çiftlik Oyunu 3d

Kayu Çiftlikte PC Oyunu

Kayu Çiftlikte PC Oyunu

 

Buy good essays

Caillou Çiftlikte Pc Oyunu ile Benzer Yazılar:

22 Mayıs 2012 Saat : 10:48

“Caillou Çiftlikte Pc Oyunu” için 8 Yorum

 1. zehra kaplan diyor ki:

  nolur bana istek yolla kayu

 2. Caillou diyor ki:

  Caniyoyun dizilerini cok seviyorum

  • nehir diyor ki:

   biz evde herzaman istediğim oyunun sidisini takıp oynuyorum çok ama çok eğleniyorum acaba caillou dada eğlenebilirmiyim hımmmm daha sidisini almadık ama olsun alacaz sidi,yi

 3. sedat diyor ki:

  ben kayuya yardım etmek istiyorum

 4. sedat diyor ki:

  selam kayu yardım etmeye geldim

 5. celal cavadov diyor ki:

  ben seni cooooooooook seviyorum kayu

 6. şahin sivri diyor ki:

  bu oyunu oynama istiyorum

 7. kayyuya yardım edicem,

Caillou Çiftlikte Pc Oyunu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Ahmet Dede ve Torunu
reklam
reklam

Arşivler

Kategoriler